Nr.: 790524 49

Panou perforat – Treston pentru suport de scule pivotant

Panou perforat – Treston

lăț. x î. 470 x 300 mm

172,00 lei
Preț / buc. (fără TVA)

Termen de livrare: 1-2 săptămâni
Sau
Autentificați-vă și obțineți oferta în 3 pași
Descriere produs
  • Potrivit pentru braț pivotant, în vederea montării la un post de lucru
  • Pentru fixarea suporturilor de scule
  • Ideal pentru pregătirea practică și organizată a sculelor
  • Conductiv electric (ESD)
Panou perforat din oțel, pentru braț pivotant. Gri deschis RAL 7035. Perforații de 10 x 10 mm pentru instalarea suporturilor de scule (consultați categoria de accesorii). Lățime x înălțime 470 x 300 mm.
Date tehnice
Culoaregri deschis
Tip de produsaccesorii pentru sisteme modulare de lucru
Greutatea1.1 kg
Durabilitate
Produs pregătit pentru viitor

Acest produs contribuie activ la protejarea mediului și la asumarea responsabilității sociale. Îndeplinește criteriile noastre stricte în materie de sustenabilitate și contribuie astfel la un viitor stabil ecologic și social. Punctajul pune pentru fiecare produs o întrebare decisivă: contribuie acest produs la crearea unor condiții sustenabile și corecte pentru astăzi și mâine? Mai jos, categoriile la care acest produs punctează deosebit de bine.

Mai multe despre evaluarea produselor și inițiativa noastră în materie de sustenabilitate găsiți pe pagina noastră cu informații.
CriteriiPonderarePunctaj
Icon Protecția climeiProtecția climei30%1,7
Icon Posibilitate de reciclarePosibilitate de reciclare30%4,3
Icon BiodiversitateBiodiversitate25%3,0
Icon Eficiență economicăEficiență economică10%4,0
Icon InovațieInovație5%3,9
Punctaj total3,5
Mai multe despre abordarea noastră privind sustenabilitatea