Nr.: 925340 49

Vitrină de prezentare 1 ușă cu canaturi rotativă bombată

Vitrină de prezentare

4 role designer

Varianta
Iluminare
7.870,00 lei
Preț / buc. (fără TVA)

Termen de livrare: 2-3 săptămâni
Sau
Autentificați-vă și obțineți oferta în 3 pași
Descriere produs
  • Profiluri elegante de susținere, din aluminiu argintiu eloxat, cu geam pe toate laturile
  • La alegere cu 4 picioare decorative de culoare argintie sau cu 4 role design cu rulare lină, cu sau fără iluminare
  • Cu polițe ESG reglabile progresiv
  • Ideală pentru schimbări rapide de locație, la târguri și expoziții
  • Disponibil opțional cu iluminare LED (spoturi LED înlocuibile)
Articolele speciale de expunere sau ofertele dumneavoastră sunt puse optim în valoare, din toate părțile. Ușile batante cu încuietori cilindrice de siguranță (câte 2 chei) protejează împotriva accesului neautorizat. Profiluri elegante de susținere, din aluminiu argintiu eloxat, cu geam din sticlă securizată, cu grosime de 5 mm, pe toate laturile, în partea de sus și de jos, cu panouri decorative din MDF de culoare argintie, pentru o prezentarea optimă a produselor și exponatelor dumneavoastră.
Livrare, la alegere, cu iluminare LED. Sistem de șină cu 5 spoturi a câte 5 wați, cu 350 lm, 2700 K, alb cald, reglabil continuu pe înălțime. Include transformator de 230 volți și cablu de alimentare.
Livrare în stare montată.
Date tehnice
Înălțime1760 mm
Lățime550 mm
Materialsticlă securizată cu un singur geam (ESG)
Numărul de polițe4 buc.
Materialul polițeisticlă securizată cu un singur geam (ESG)
Numărul de uși1 buc.
Grosimea sticlei5 mm
Tipul de ușă1 ușă cu canaturi rotativă arcuită
Tipul încuietoriibroască cilindrică de siguranță cu 2 chei
Numărul de etaje5 buc.
Capacitatea portantă a poliței15 kg
Formăcircular
Grosimea poliței5 mm
Livraremontat
Variantacu 4 role design cu manevrare ușoară, diametru de 50 mm (dintre care 2 pot fi blocate)
Iluminarefără iluminat
Greutatea60 kg
Tip de produsvitrine mobile
instrucțiuni cu imagini
instrucțiuni cu imagini
Durabilitate
Produs cu potențial de dezvoltare

Acest produs încă nu îndeplinește în prezent suficient criteriile noastre de sustenabilitate. Aceasta nu înseamnă cu nu are nici un fel de caracteristici sustenabile – însă punctajul total este sub 3 puncte. Din acest motiv, nu este desemnat (încă) ca deosebit de sustenabil. Evaluarea noastră de sustenabilitate se bazează pe criterii ecologice, sociale și economice transparente, definite clar. Obiectivul este să ne demonstrăm potențialele de dezvoltare și să creăm mai multă transparență.

Mai multe despre evaluarea produselor și inițiativa noastră în materie de sustenabilitate găsiți pe pagina noastră cu informații.