Nr.: 770583 49

Săpun spumă PureLine – CWS amb. 8 buc. a câte 600 ml

Săpun spumă PureLine – CWS

transparent

set de 8 doar
720,00 lei
Preț / amb. (fără TVA)
150,00 lei
/ l
90,00 lei
/ buc.

Veți primi 8 bucăți
Termen de livrare: 1-2 săptămâni
Sau
Autentificați-vă și obțineți oferta în 3 pași
Descriere produs
  • pH neutru pielii și testat dermatologic
  • Nu conține silicon, parabeni, microplastic și polimeri lichizi
  • Cca. 2000 de porții
Săpunul spumă este compus dintr-o formulă delicată și hidratantă de îngrijire, cu parfum de magnolie. Nu conține silicon, parabeni și coloranți, nici microplastic și polimeri lichizi. Spuma are un pH neutru pielii și este testată dermatologic.

Unitate de ambalare 8 x 0,6 litri.
Date tehnice
Capacitate600 ml
Conținutul livrării8 sticle de 600 ml
Tip de produssăpunuri spumă
Livraremontat
Greutatea2 kg
Durabilitate
Produs pregătit pentru viitor

Acest produs contribuie activ la protejarea mediului și la asumarea responsabilității sociale. Îndeplinește criteriile noastre stricte în materie de sustenabilitate și contribuie astfel la un viitor stabil ecologic și social. Punctajul pune pentru fiecare produs o întrebare decisivă: contribuie acest produs la crearea unor condiții sustenabile și corecte pentru astăzi și mâine? Mai jos, categoriile la care acest produs punctează deosebit de bine.

Mai multe despre evaluarea produselor și inițiativa noastră în materie de sustenabilitate găsiți pe pagina noastră cu informații.
CriteriiPonderarePunctaj
Icon Protecția climeiProtecția climei30%1,7
Icon Posibilitate de reciclarePosibilitate de reciclare30%3,1
Icon BiodiversitateBiodiversitate25%2,2
Icon Eficiență economicăEficiență economică10%3,0
Icon InovațieInovație5%3,5
Punctaj total3,0
Mai multe despre abordarea noastră privind sustenabilitatea