Promoție
Nr.: 913500 49

Pompă pentru recipiente mici pompă manuală PP

Pompă pentru recipiente mici

adâncime 700 mm

685,00 lei
Preț / buc. (fără TVA)

Termen de livrare: 1-2 săptămâni
Promoție
Cărucior pliabil CLAX gratuit* la comanda dvs.
i
Sau
Autentificați-vă și obțineți oferta în 3 pași
Descriere produs
  • Pentru acizi, leșii, detergenți
  • Debit sigur, continuu, fără pulsare
  • Pentru toate recipientele comerciale uzuale cu Ø orificiului 35 – 70 mm – tubul de aspirare se adaptează automat la înălțimea butoiului
Pentru toate recipientele comerciale uzuale cu Ø orificiului 35 – 70 mm.
Tubul de aspirare se adaptează automat la înălțimea butoiului.

Pompă manuală ideală pentru recipient de până la 60 l.
Polipropilenă (PP) pentru acizi de intensitate redusă, leșii și detergenți.
În cazul mediilor agresive sau dacă este neclar dacă mediul este adecvat vă rugăm să cereți în prealabil informații cu privire la rezistență.
Date tehnice
Varianta pompeipompă manuală PP
Pentru mediiacizi, leșii, detergenți slabi
Adâncime de imersie700 mm
Cantitatea de transportat26 l/min
Diametrul țevii18 mm
Greutatea0.46 kg
Tip de produspompe manuale
Livraremontat
instrucțiuni cu imagini
Durabilitate
Produs cu potențial de dezvoltare

Acest produs încă nu îndeplinește în prezent suficient criteriile noastre de sustenabilitate. Aceasta nu înseamnă cu nu are nici un fel de caracteristici sustenabile – însă punctajul total este sub 3 puncte. Din acest motiv, nu este desemnat (încă) ca deosebit de sustenabil. Evaluarea noastră de sustenabilitate se bazează pe criterii ecologice, sociale și economice transparente, definite clar. Obiectivul este să ne demonstrăm potențialele de dezvoltare și să creăm mai multă transparență.

Mai multe despre evaluarea produselor și inițiativa noastră în materie de sustenabilitate găsiți pe pagina noastră cu informații.