Nr.: 831455 49

Opritor de ușă pentru podea – Wagner Ø 50 mm, amb. 2 buc.

Opritor de ușă pentru podea – Wagner

înălțime 29,7 mm, negru

Înălțime [mm]
Nou
set de 2 doar
124,00 lei
Preț / amb. (fără TVA)
62,00 lei
/ buc.

Veți primi 2 bucăți
Termen de livrare: 2-3 săptămâni
Sau
Autentificați-vă și obțineți oferta în 3 pași
Descriere produs
  • Din cauciuc plin, cu șurub INOX A2, inoxidabil, rezistent la intemperii
  • Dimensiune î. x Ø 29 x 50 mm
  • Pentru înșurubare
Opritorul de ușă, pentru podea și perete, este realizat din cauciuc plin și prevăzut cu un șurub INOX A2, inoxidabil și rezistent la intemperii. Prin urmare, este optim pentru utilizarea în aer liber.

Tehnologie + design

Opritorul solid oferă protecție completă pentru uși, mobilier și pereți, deoarece absoarbe eficient chiar și șocurile puternice. Poate fi utilizat pe numeroase suprafețe interioare și exterioare: pur și simplu îl înșurubați – și gata!

Bonusul nostru de calitate: opritoarele de uși, de la WAGNER, sunt produse de marcă verificate din punct de vedere al calității, siguranței și durabilității.
Date tehnice
Tip de produsopritoare pentru ușă
Culoarenegru
Modul de fixarepentru înșurubare
Diametrul50 mm
Materialcauciuc plin
Livrareparțial demontat
Înălțime29.7 mm
Greutatea0.09 kg
Durabilitate
Produs cu potențial de dezvoltare

Acest produs încă nu îndeplinește în prezent suficient criteriile noastre de sustenabilitate. Aceasta nu înseamnă cu nu are nici un fel de caracteristici sustenabile – însă punctajul total este sub 3 puncte. Din acest motiv, nu este desemnat (încă) ca deosebit de sustenabil. Evaluarea noastră de sustenabilitate se bazează pe criterii ecologice, sociale și economice transparente, definite clar. Obiectivul este să ne demonstrăm potențialele de dezvoltare și să creăm mai multă transparență.

Mai multe despre evaluarea produselor și inițiativa noastră în materie de sustenabilitate găsiți pe pagina noastră cu informații.